whatsapp
  • 13 Mart Mah. Edip-Fatma Yüksel Cami Altı, 47200 - Artuklu/MARDİN

Hakkımızda

Hakkımızda

Bakış Bilişim, kalite ve müşteri memnuniyetini esas edinen üstün hizmet anlayışı ile, 2010 yılından bu yana Bilişim, Enerji ve Güvenlik sektöründe Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin temel taşlarından biri olarak hizmet vermektedir.

Bakış Bilişim olarak hedefimiz firmamızın, müşterileri “Çok kaliteli hizmet verebilen, istikrarlı güvenilir ve dürüst” kurumsal bir şirket olarak tanınmasıdır. Bu hedefi başardığımıza inanıyor, kuruluşumuzdan bugüne kadar kaliteyi hedefleyen firmalarla çalışmalarımız oldu. Bununla birlikte standartları korumanın, onlara ulaşmak kadar zor olduğunun bilincindeyiz.

Bakış Bilişim olarak temel ilkelerimiz müşteri tatminini ve sürekliliğini sağlamak, mevcut teknolojiyle yüksek kaliteyi yakalamak, sosyal sorumlulukları ticari amaçlarımızın önünde görmektir. Bizler firmamızın vazgeçilmezi olarak kabul ettiğimiz kalite ilkelerimiz doğrultusunda, sürekli büyüyerek Pazar lideri konumumuzu sağlamlaştırma güdüsü içerisindeyiz.

Firmamız hali hazırda Inform, Tescom, Enel, EsisPower, Makelsan ve Delta markalarının Mardin bmlgesin dağıtıcı ve yetkili teknik servisi olarak faaliyet göstermektedir. Bunların yanı sıra Fiber Optik Sonlandırma, Güvenlik Kamera Sistemleri, Yangın İhbar Sistemleri, Yapısal Kablolama ve diğer Bilişim Sistemleri alanlarında da hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

Sunduğumuz ürün ve hizmetler ile yönetim tarzında daima yenilikçi olarak Bilişim, Enerji ve Güvenlik sektöründe bir Türkiye şirketi haline gelmek.

Misyonumuz

Aynı hedefe birlikte yürüdüğümüz çalışanlarımız ve distribütörlerimizden aldığımız güç ile pazar ihtiyaç ve beklentilerini anlamak, uygun çözümleri sunarak iş ortaklarımızın verimliliğini ve memnuniyetini sağlamak.

İnsan, pazar payı ve teknolojide sürekli iyileştirmeyi garanti edecek düzeyde kaynak yaratmak..

Kalite Politikamız

Bakış Bilişim olarak kalite ve müşteri memnuniyetini esas edinen üstün hizmet anlayışı ile Bilişim, Enerji ve Güvenlik sektörlerinde hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini, kaliteli hizmeti, karşılıklı güveni esas alan firmamız hem kendi bünyesinde hem de hizmet verdiği kurumlarda son teknolojiyi kullanmaya büyük önem vermektedir.

Hakkımızda

Hizmetlerimiz ve Kampanyanlarımız hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın!

Referanslarımız